Kurtka Tamarand

Kurtka Tamarand pochodzi z najnowszej kolekcji Pitbull West Coast. Górną część kurtki i kaptur uszyto z ciemnogranatowego nylonu. Część dolna została wykonana głównie z bawełny. Dzięki nylonowej warstwie, której właściwości chronią przed działaniem wody i wiatru, kurtka jest wytrzymała, nie odkształca się oraz będzie stanowiła idealny przykład jesienno-zimowej odzieży wierzchniej.

Model kurtki to regular fit, który prezentuje się dobrze na każdej sylwetce. Dodatkową regulację umożliwiają sznurki w kapturze. Sportowy charakter ubrania został podkreślony przez elastyczne zakończenia rękawów i dołu kurtki.

Kurtka ma zewnętrzne, duże kieszenie. Niewielkie logo Pitbull West Coast nadrukowano na ramieniu i kapturze. Natomiast z przodu widnieje nazwa firmy.

Kurtka występuje w dwóch opcjach kolorystycznych.

ROZMIAR ABC
S655569
M665869
L686069
XL706269
XXL716470
XXXL736671

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane