Longsleeve Murder Squad

Postapokaliptyczny wydźwięk nadruku tego longsleeve sprawia, że jest niezwykle ciekawy, ale również groźny w swojej tajemniczości. Dlatego też będzie pasował do mężczyzny, który lubi klimaty Ziemi po zagładzie świata, a także tematy wojenne. Nadruk przedstawia bowiem żołnierza w masce gazowej i z karabinem maszynowym, a całość utrzymana jest w szarościach i zieleniach. Nadruk nie szokuje mocnymi, krwistoczerwonymi barwami, a jednak przykuwa uwagę i zachwyca swoimi detalami. Dopełnia go także duży napis Murder squad, który sprawia, że ten longsleeve Pit Bull West Coast jest kompletny.

Materiał 100% bawełna, G/m 180, Seria: Regular Line

RozmiarSzerokośćDługośćDługość rękawa
S476858
M537362
L567664
XL598165
XXL628266
XXXL648367

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane