Longsleeve One Tone Boxing 18

Longsleeve o barwie czarnej z serii One Tone Boxing to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. Produkt pochodzi z kolekcji Basic, która stanowi idealną podstawę do kreowania zestawów w ulicznym stylu. Koszulkę uszyto z wysokiej jakości bawełny, dzięki której produkt nie ulega odkształceniom. Dla zwiększenia wygody zadbano też o adekwatną gramaturę tkaniny (180g/m2), dzięki czemu produkt jest doskonały do noszenia także w cieplejszą pogodę. Za to wszyta od wewnętrznej strony, przy kołnierzu lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki z długim rękawem Pitbull z serii One Tone Boxing dostępne są także w innym kolorze . Uniwersalny wygląd letniej bluzy zapewniają delikatne elementy ozdobne. Z przodu, na środku na wysokości klatki piersiowej umieszczono nazwę producenta, niżej natomiast nad szwem opatrzoną symbolem marki emblemat. Tył również posiada nadruk z nazwą marki umieszczony na wysokości karku, a wszystko kwituje przebiegające wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycie.

ROZMIARABC
S68 CM47 CM59 CM
M72 CM52 CM62 CM
L75 CM54 CM63 CM
XL79 CM58 CM65 CM
2XL81 CM61 CM65 CM
3XL85 CM64 CM66 CM
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane