Longsleeve Seascape 18

Czarny longsleeve z serii Seascape to propozycja od marki Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Koszulka jest częścią kolekcji Basic, która tworzy świetną bazę do tworzenia stylizacji w miejskim stylu. Produkt stworzono z bawełny o wysokiej jakości, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. Chcąc zadbać o komfort zadbano też o odpowiednią gramaturę tkaniny (180g/m2), dzięki czemu koszulka jest idealna do używania też w cieplejsze dni. Natomiast znajdująca się od wewnętrznej strony, pod kołnierzem lamówka chroni przed powstawaniem otarć.

Koszulki z długim rękawem Pitbull z serii Seascape dostępne są w dwóch odcieniach . Klasyczny wygląd longsleevu gwarantują nienachalne elementy ozdobne. Z przodu, po środku na wysokości piersi umieszczono nazwę producenta, niżej natomiast nad szwem opatrzoną symbolem marki aplikację. Z tyłu również widnieje symbol producenta zlokalizowany przy kołnierzu, a całość dopełnia przebiegające wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

ROZMIARABC
S68 CM47 CM59 CM
M72 CM52 CM62 CM
L75 CM54 CM63 CM
XL79 CM58 CM65 CM
2XL81 CM61 CM65 CM
3XL85 CM64 CM66 CM
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane