Longsleeve So Cal 45

Wiosenno-letnia kolekcja Pitbull West Coast proponuje longsleeve o nazwie „So Cal 45”. Jest to nawiązanie do Południowej Kalifornii (South California). Na wysoki komfort noszenia wpływa wysoka jakość materiału, którego gramatura (180g/m2) została dostosowana do sezonu wiosna/lato 2018.

Longsleeve Pitbull So Cal 45 idealnie wpisuje się w styl uliczny, ze względu na nadruk, na którym widnieje broń. Na lewym rękawie oraz w dolnej części longsleeve jest materiałowa naszywka. Dodatkowo, kołnierzyk podszyto materiałową lamówką, której zadaniem jest ochrona skóry przed otarciami. Z tyłu widnieje napis THUG LIFE, PITBULL TM, SO CAL 45, WEST COAST, SINCE 1989.

Prezentowany model longsleeve Pitbull So Cal, poza prezentowanym kolorem białym dostępny jest w pełnej ofercie kolorystycznej producenta.

Materiał 100% bawełna

ROZMIARABC
S68 CM47 CM59 CM
M72 CM52 CM62 CM
L75 CM54 CM63 CM
XL79 CM58 CM65 CM
2XL81 CM61 CM65 CM
3XL85 CM64 CM66 CM
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane