Leginsy

Szukasz wygodnych spodni treningowych? Leginsy męskie to propozycja dla osób uprawiających MMA czy BJJ. Leginsy szyte są z kompresyjnych, oddychających i szybkoschnących materiałów. Leginsy męskie w naszej ofercie to propozycje marek Under Armour i Pitbull- najlepsze mat... czytaj więcej

Szukasz wygodnych spodni treningowych? Leginsy męskie to propozycja dla osób uprawiających MMA czy BJJ. Leginsy szyte są z kompresyjnych, oddychających i szybkoschnących materiałów. Leginsy męskie w naszej ofercie to propozycje marek Under Armour i Pitbull- najlepsze materiały, oryginalne projekty graficzne, szeroki wybór rozmiarów.

W odróżnieniu od zwykłych, obcisłych spodni treningowych, leginsy kompresyjne to jeden z najwyższych standardów odzieżowych, których konstrukcja została oparta na sposobie funkcjonowania mięśni. Poddane analizie najczęstsze ruchy, a także przełożenie obserwacji na statystyki urazów, spowodowało powstanie leginsów dopasowanych do oczekiwań najbardziej wymagających sportowców.

Leginsy kompresyjne to połączenie materiałów różnej grubości, a także zszytych z sobą pod różnymi kątami tak, aby idealnie dopasowywały się do Twoim mięśni. Naprzemienne ułożenie włókien o różnym stopniu rozciągania sprawia, że materiał opinając ciało podtrzymuje mięśnie w odpowiedniej pozycji, z uwzględnieniem tych partii, które najczęściej narażone są na urazy podczas treningów wytrzymałościowych i siłowych, zarówno na sali i w terenie.

Poniżej prezentujemy odzież różnych marek, których główną linią produkcyjną jest odzież sportowa i treningowa dopasowana do oczekiwań profesjonalistów. Leginsy Under Armour to przykład asortymentu sportowego najczęściej wybieranego przez zawodników i amatorów, który szukają odpowiedniego stroju do trenowania sztuk walki czy treningów kondycyjnych takich jak CrossFit.

Leginsy Under Armour zostały uszyte z materiałów o opatentowanej kompozycji Heatgear, która zapewnia o wiele szybszy transport wilgoci oraz zachowania termoregulacji ciała w każdych warunkach. Leginsy zostały zaprojektowane tak, aby bez względu na temperaturę na zewnątrz umożliwić Tobie trening na najwyższym poziomie komfortu. Płaskie szwy zapewniają bezpieczeństwo Twojej skórze nie powodując otarcia naskórka, a wzmocnione wkłady wewnętrzne zapobiegają uczucie nieprzyjemnego spocenia w miejscach intymnych. Wzmocniony pas w górnej części leginsów gwarantuje stałe położenie oraz nie zsuwanie się ich podczas treningów.

schowaj pełen opis
Rozmiar
Producent
Kolor
Cena
    oddo
Flaga
Twój wybór: Usuń wszystko