SERIA PRO +

Seria odzieży sportowej Pro+ od firmy Pit Bull West Coast

Linia COMPRESSION PRO+ firmy Pit Bull West Coast to spodenki i, leginsy i koszulki kompresyjne wykonane z najwyższej jakości dzianiny skonstruowanej aż w 20% z przędzy elastycznej (SPANDEX... czytaj więcej

Seria odzieży sportowej Pro+ od firmy Pit Bull West Coast

Linia COMPRESSION PRO+ firmy Pit Bull West Coast to spodenki i, leginsy i koszulki kompresyjne wykonane z najwyższej jakości dzianiny skonstruowanej aż w 20% z przędzy elastycznej (SPANDEX), a w 80% z włókien poliamidowych (NYLON). Jest to mieszanka znacznie szlachetniejsza, o zdecydowanie lepszych walorach użytkowych, niż powszechnie występujące na rynku wyroby z przędz poliestrowo/elastycznych.
Asortymenty z tej linii przeznaczone są dla osób poszukujących produktów do długich i ciężkich treningów zarówno pod dachem jak i na wolnym powietrzu.
Dzięki zastosowaniu nylonu produkty są gładkie i bardzo komfortowe, doskonale odprowadzają ciepło i błyskawicznie schną.
Materiały zostały też poddane uszlachetniającemu procesowi antybakteryjnemu.

Linia PERFORMANCE PRO+ od Pitbulla to szersza kolekcja, przeznaczona do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów. Znalazły się w niej zarówno koszulki, szorty i leginsy kompresyjne, jak i luźniejsze fasony z technicznych dzianin i tkanin.

schowaj pełen opis
Flaga
Kategoria
Rozmiar
Produkty w promocji
Producent
Kolor
Cena
    oddo
Twój wybór: Usuń wszystko