Dresowe

W sklepie internetowym pitbullcity.pl zgromadziliśmy asortyment najlepszych, światowych marek, których jakość oferowanej odzieży ceniona jest przez zdecydowanych klientów. To właśnie wysoka jakość oraz funkcjonalność ubrań jest fundamentem popularności prezentowanych marek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy ... czytaj więcej

W sklepie internetowym pitbullcity.pl zgromadziliśmy asortyment najlepszych, światowych marek, których jakość oferowanej odzieży ceniona jest przez zdecydowanych klientów. To właśnie wysoka jakość oraz funkcjonalność ubrań jest fundamentem popularności prezentowanych marek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy szukają zarówno oryginalnych i wygodnych ubrań w asortymencie zgromadziliśmy odzież producentów, których główne linie produkcyjne dotyczą dwóch, bardzo rozbudowanych obszarów życia- ducha walki oraz życia codziennego.

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno odzież funkcyjną- sportową, idealną do treningów, jak i odzież uliczną, przeznaczoną do noszenia na co dzień. W kategorii spodni dresowych znalazły się propozycje kilku marek, które z uwagi na różnorodność wykorzystanego materiału świetnie realizują się na obu wskazanych płaszczyznach. Spodnie dresowe Under Armour wykonane zostały w oparciu o zaawansowaną i typowa dla tej marki technologię Heatgear, która z definicji zapewnia wysoki stopień termoregulacji. Podczas intensywnych treningów szybko odprowadza wilgoć, nie pochłaniając jej, a także dzięki zewnętrznej warstwie mikrowłókien na bazie laminatów jest wodoodporny i wiatroszczelny. Spodnie dresowe Under Armour najczęściej wybierane są przez sportowców, którzy uwielbiają treningi w terenie. Dzięki systemowi ściągaczy przylegających do kostek i pasa, spodnie nie opadają, zachowując idealny fason nawet podczas intensywnego użytkowania.

Drugi, charakterystyczny model to spodnie dresowe Pitbull. Pitbull West Coast słynie z wysokiej jakości odzieży sportowej, która poza salą doskonale nadaje się do codziennego noszenia. Wykonane są ze wzmocnionych włókien bawełny. Dzięki poliestrowemu podszyciu zapewniają ciepło w chłodniejsze dni. System ściągaczy gwarantuje ich idealne dopasowanie.

W ofercie również spodnie dresowe PGWear, a także kompletne dresy Thor Steinar.

schowaj pełen opis
Flaga
Rozmiar
Producent
Kolor
Cena
    oddo
Twój wybór: Usuń wszystko