Sprzęt treningowy

Firma RAJA BOXING jest światowej sławy producentem sprzętu bokserskiego najchętniej wybieranego przez profesjonalistów na całym świecie.
Przedsiębiorstwo to ma bogate doświadczenie w produkcji rękawic, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów bokserskich wykorzystywanych ... czytaj więcej

Firma RAJA BOXING jest światowej sławy producentem sprzętu bokserskiego najchętniej wybieranego przez profesjonalistów na całym świecie.
Przedsiębiorstwo to ma bogate doświadczenie w produkcji rękawic, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów bokserskich wykorzystywanych przez miłośników sportów walki.
Wszystkie produkty firmy Raja wykonane są z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale, wygodę i wytrzymałość, która tak bardzo potrzebna jest w tej wymagającej dyscyplinie sportu.
Zachowanie najwyższej jakości produktów możliwe jest dzięki osobistemu zaangażowaniu właściciela marki, który sam kontroluje proces powstawania wszystkich produktów, zaczynając od wyboru materiałów i kończąc na gotowym produkcie dla klienta. Dzięki takiemu zaangażowaniu w produkcję zachowane są najwyższe standardy oraz od lat budowane jest zaufanie klientów marki.
Zastosowana w produktach firmy Raja wysokiej jakości skóra bydlęca jest pozbawiona ukrytych skaz, jest cienka, ale wystarczająco wytrzymała, aby zapewnić maksymalną elastyczność i nie pękać podczas rygorystycznych treningów.Wszystkie zastosowane do produkcji pianki EVA oraz pianki lateksowe mają prawidłową gęstość, która równoważy twardość i odbicie każdej warstwy, co zapobiega zbyt miękkim lub zbyt twardym odbiciom oraz chroni ciało użytkownika. Wszystie produkty firmy Raja produkowane są w Tajlandi gdzie sztuki walki są narodową dyscypliną tego kraju.

schowaj pełen opis
Kategoria
Rozmiar
Producent
Kolor
Cena
    oddo
Flaga
Twój wybór: Usuń wszystko