PRACA

Specjalista ds. Marketingu

Firma Pitbull Promotion powstała w 2004 roku. Od samego początku kluczową i najważniejszą marką w naszym asortymencie jest Pit Bull West Coast. Jesteśmy największym sprzedawcą detalicznym marki Pit Bull West Coast w Polsce. Marka jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o takie rynki jak streetwear, fightwear oraz sportswear. Produkty marki Pit Bull West Coast docierają do setek tysięcy klientów na całym świecie. Nasz zespół zbudowany jest z wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób. Z sukcesem działamy od ponad 17 lat.

Nasze działania napędza pasja – to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań
i dążymy do tego, by być najlepszą firmą z branży e-commerce na świecie.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko

Obowiązki

• Tworzenie i rozwój długofalowej misji, wizji, strategii marek spółki w branży fashion
• Budowanie świadomości marek na rynku
• Opracowanie spójnego planu komunikacji z klientem
• Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi przy realizacji działań
• Współpraca z innymi działami w firmie
• Aktualizacja kalendarza marketingowego
• Monitorowanie i analiza danych rynkowych w celu aktywnego poszukiwania nowych narzędzi promocji
• Monitoring mediów oraz analiza działań konkurencji
• Realizacja działań w obszarze Influencer Marketingu
• Planowanie pracy działu fotograficznego
• Usprawnianie procesów zachodzących w studiu fotograficznym
• Planowanie i koordynacja zleconych projektów marketingowych, organizacja eventów
• Koordynacja i rozwój Social mediów marki ( prowadzenie grup facebookowych marek )
• Koordynowanie współpracy z firmami copywritingowymi
• Prowadzenie/kontrola nad blogami marek

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
• Doskonała organizacja pracy, multitasking
• Doświadczenie w opracowywaniu i koordynacji wykonania materiałów promocyjnych
• Zmysł estetyczny połączony z wiedzą w zakresie e-marketingu
• Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy
• ’Lekkie pióro’ oraz umiejętność tworzenia i redagowania tekstów
• Umiejętność analizowania skuteczności prowadzonych działań
• Kreatywność , sumienność i dokładność
• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
• Otwartość i pewność siebie
• Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość branży e-commerce oraz fashion
• znajomość zagadnień z obszaru SEO

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• Swobodną atmosferę pracy
• Pracę w zintegrowanym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowa o pracę
• Multisport
• Spotkania i wyjazdy integracyjne
• Możliwość szkolenia na koszt pracodawcy
• Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).