Rashguard Marvel Thor

Następca tronu z Asgardu, wygnany z ojczyzny na Ziemię-legendarny bohater komiksów Marvela na naszej sportowej koszulce termoaktywnej! Thor to ciskający młotem bóg piorunów. Jego broń o nazwie Mjolnir chroniona jest przez zaklęcie, które pozwala na podniesienie go tylko osobie tego godnej, umożliwia wzywanie piorunów oraz władanie nimi. Zamów rashguard już teraz w naszym sklepie i osiągnij siłę superbohatera podczas swojego treningu na siłowni, crossfit, sztuk walki czy w bieganiu. Kompresyjna odzież termoaktywna to ogromny komfort dla wszystkich osób trenujących amatorsko czy zawodowo. Wysokiej jakości, termoaktywny materiał z którego wykonana jest nasza koszulka kompresyjna utrzymuje komfort cieplny w każdych warunkach, płaskie szwy nie powodują podrażnienia skóry, szybkoschnący materiał to najlepsze rozwiązanie wyboru odzieży sportowej dla każdego trenującego.

RozmiarSzerokośćDługość
S4262
M4465
L4668
XL4870
XXL5072
XXXL5274

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane