Nowość

Tank Top Stringer Just Deadlift

Król ćwiczeń. Kombinacja siły i techniki. Wyciskacz łez i siódmych potów. Przed Państwem – martwy ciąg. Oprócz ciężkich przysiadów, nie ma drugiego takiego ćwiczenia które tak mocno angażowałoby całe ciało do pracy. Silny uchwyt i zwierzęca siła nie może być budowana z jego pominięciem. Wykonywany przez wielu, ale tylko przez nielicznych poprawnie. Znany od starożytności wśród Greków i Rzymian, chcących sprawdzić swoją siłę. W naszym sklepie znajdziesz specjalnie dedykowaną wersję bezrękawnika stringer Just Deadlift. Przygotowaliśmy ją z myślą o wszystkich trenujących trójbój siłowy, kulturystów i innych sportowców włączających to ćwiczenie do swojego programu na siłowni a także o ludziach w crossfit boxach ustanawiających kolejne życiówki. Materiał z bawełny i wygodny krój tank topa zapewni komfort podczas treningu jak i po nim. Stringer już dostępny w naszym sklepie to czysta przyjemność zarezerwowana tylko dla koneserów. Euforia po każdym powtórzeniu. Uwaga! Można się uzależnić! Jeśli więc wywodzisz się ze starej szkoły dźwigania żelastwa, cenisz sobie komfort i styl to ten model tank topa jest właśnie dla Ciebie.

Materiał: 100% bawełna

ROZMIARSZEROKOŚĆ DŁUGOŚĆ
S4368
M4570
L4772
XL4974
2XL5176
3XL5378

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane