Under Armour

Under Armour to amerykańska firma zajmująca się produkcją odzieży sportowej, obuwia, a także akcesoriów. Szukasz produktów oferowanych w najnowszym katalogu marki Under Armour? Sklep Pitbullcity.pl to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalną odzież treningową- leginsy Under Armour, koszulki funkcyjne, a także dodatki.

Krótka historia producenta

Marka Under Armour powstała w 1996 roku w Baltimore z inicjatywy Kevina Planka, ówczesnego kapitana uniwersyteckiej drużyny futbolowej. Jak większość największych przedsiębiorstw z długoletnim doświadczeniem, które najprężniej rozwijają się na rynku, impulsem była potrzeba i chęć jej zaspokojenia. Tym impulsem była potrzeba zstąpienia klasycznego, bawełnianego trykotu koszulką wykonaną z takiego materiału, który zamiast pochłaniać pot, odprowadzałby go, podobnie jak spodenki treningowe, które po intensywnym treningu pozostawały zawsze suche.

To zainspirowało markę do stworzenia odzieży wykonanej z wysokiej jakości materiałów, które na drodze rozwoju techniki marka stale ulepsza proponując sportowcom rozwiązania z najwyższej półki. Under Armour to marka związana ze sportem, wspierająca wiele inicjatyw, stojąca za takimi portalami jak Endomodno.

Produkty Under Armour- sklep pitbullcity.pl

W asortymencie naszego sklepu czeka na ciebie nowa kolekcja tego amerykańskiego producenta, z której skorzystać powinni przede wszystkim miłośnicy sportów outdoorowych.

Kategoria
Rozmiar
Kolor
Cena
    oddo
Flaga
Twój wybór: Usuń wszystko