Koszulka Banner

Szary t-shirt z serii Banner to propozycja od marki Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Produkt jest częścią kolekcji Basic, która tworzy świetną podstawę do kreowania stylizacji w streetwearowym stylu. T-shirt zrobiono z wysokogatunkowej bawełny, dzięki której produkt nie ulega odkształceniom. Dla lepszego komfortu zadbano także o odpowiednią gramaturę tkaniny (180g/m2), dzięki czemu produkt jest idealny do noszenia również w cieplejszą pogodę. Z kolei wszyta od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka chroni przed powstawaniem otarć.

Koszulki Pitbull z serii Banner dostępne są w różnych kolorach . Klasyczny styl t-shirtu dają delikatne zdobienia. Na froncie, na środku na wysokości piersi zamieszczono znak producenta, a niżej przy dolnym szwie sygnowaną aplikację. Tylna część również logo marki znajdujące się pod kołnierzem, a wszystko uzupełnia przebiegające wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycie.

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane