Koszulka Beer

T-shirt w kolorze grafitowym z serii Beer to propozycja od marki Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. Produkt pochodzi z kolekcji Basic, która tworzy najlepszą podstawę do tworzenia zestawów w lekkim stylu. Koszulkę stworzono z bawełny 60% i poliestru 40% wysokiej klasy, dzięki czemu produkt zachowuje swój fason przez cały czas użytkowania. Dla zwiększenia komfortu zadbano też o dobrze dobraną gramaturę materiału (180g/m2), co sprawia, że produkt jest doskonały do używania także w cieplejszą pogodę. Z kolei umieszczona od wewnętrznej strony, tuż pod kołnierzem lamówka niweluje ryzyko powstawania otarć.

Koszulki Pitbull z serii Beer dostępne są w różnych odcieniach . Klasyczny wygląd t-shirtu dają delikatne zdobienia. Z przodu, po środku zamieszczono grafikę imitującą puszkę piwa, gdzie widnieje nazwę producenta, a niżej przy dolnym szwie opatrzony znakiem firmowym emblemat. Tył z kolei ma nadruk z nazwą marki znajdujący się pod kołnierzem, a wszystko dopełnia przebiegające wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

ROZMIARAB
S66 CM47 CM
M71 CM53 CM
L74 CM56 CM
XL75 CM57 CM
XXL80 CM63 CM
3XL82 CM66 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane