Koszulka Chest Logo

Koszulka w kolorze chabrowym z serii Chest Logo to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. Produkt pochodzi z kolekcji Basic, która stanowi świetną podstawę do kreowania outfitów w ulicznym stylu. T-shirt stworzono z bawełny 60% i poliester 40% wysokiego  gatunku, która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. W trosce o wygodę zadbano również o adekwatną gramaturę materiału (180g/m2), co sprawia, że koszulka jest idealna do noszenia też w cieplejszą pogodę. Z kolei wszyta od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Chest Logo występują w różnych odcieniach . Standardowy styl produktu zapewniają nienachalne zdobienia. Na przodzie, na środku na wysokości klatki piersiowej umieszczono symbol producenta, a poniżej nad dolnym szwem opatrzoną znakiem marki aplikację. Tylna część natomiast ma napis z nazwą producenta umiejscowiony pod kołnierzem, a wszystko uzupełnia przebiegające wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycie.

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 24.11.2018

    Polecam.

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 22.05.2018

    Polecam w 100%

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 14 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 112

81-388 Gdynia

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane