Koszulka Rating Plate

Turkusowa koszulka z serii Rating Plate to jedna z propozycji od Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. T-shirt pochodzi z kolekcji Basic, która tworzy idealną bazę do formowania stylizacji w ulicznym stylu. Produkt uszyto z 100% bawełny o wysokiej jakości, dzięki której produkt nie ulega odkształceniom. Dla zwiększenia komfortu zadbano również o dobrze dobraną gramaturę materiału (180g/m2), w związku z czym koszulka jest idealna do używania także w cieplejszą pogodę. Z kolei umieszczona od wewnątrz, pod kołnierzem lamówka niweluje ryzyko powstawania otarć.

Koszulki Pitbull z serii Rating Plate dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych . Uniwersalny wygląd t-shirtu dają subtelne zdobienia. Z przodu, po środku na wysokości piersi umieszczono napis z nazwą producenta, a niżej przy dolnym szwie opatrzoną znakiem marki aplikację. Tył natomiast posiada nadruk z nazwą marki umiejscowiony na wysokości karku, a wszystko dopełnia biegnące wzdłuż linii ramion wyraziste przeszycie.

ROZMIARAB
S67 CM49 CM
M72 CM52 CM
L74 CM55 CM
XL75 CM58 CM
XXL78 CM64 CM
3XL83 CM66 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane