Koszulka Rating Plate

Koszulka w odcieniu chabrowym z serii Rating Plate to jedna z opcji od marki Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. Produkt pochodzi z kolekcji Basic, która tworzy doskonałą bazę do kreowania stylizacji w miejskim stylu. T-shirt wykonano z wysokogatunkowej bawełny 60% i poliester 40% , która utrzymuje fason produktu przez cały czas jego noszenia. Dla zwiększenia komfortu zadbano także o dobrze dobraną gramaturę tkaniny (180g/m2), dzięki czemu produkt jest idealna do noszenia także w cieplejsze dni. Natomiast wszyta od wewnątrz, pod kołnierzem lamówka zapobiega przed powstawaniem otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Rating Plate dostępne są w rozmaitych opcjach kolorystycznych . Standardowy styl produktu dają nienachalne zdobienia. Na przodzie, w centralnej części na wysokości piersi zamieszczono nazwę producenta, niżej natomiast nad dolnym szwem opatrzoną znakiem marki naszywkę. Tylna część z kolei posiada napis z nazwą producenta umiejscowiony pod kołnierzem, a wszystko uzupełnia biegnące wzdłuż linii ramion wyraziste przeszycie.

ROZMIARAB
S66 CM47 CM
M71 CM53 CM
L74 CM56 CM
XL75 CM57 CM
XXL80 CM63 CM
3XL82 CM66 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić.

Warunki zwrotu:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane