Koszulka San Diego 18

Niebieska koszulka z serii San Diego to jedna z propozycji od Pitbull West Coast na wiosenno-letnią porę. Produkt jest częścią kolekcji Basic, która tworzy świetną podstawę do tworzenia outfitów w lekkim stylu. T-shirt zrobiono z bawełny wysokiej klasy, która uniemożliwia powstawanie odkształceń. Dla zwiększenia komfortu zadbano także o należytą gramaturę tkaniny (180g/m2), w związku z czym t-shirt jest świetny do używania także podczas cieplejszych dni. Z kolei wszyta od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka uniemożliwia powstawanie otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii San Diego występują w różnych odcieniach . Klasyczny wygląd t-shirtu gwarantują subtelne zdobienia. Na froncie, w centralnej części na klatce piersiowej umieszczono napis “San Diego” wraz z nazwą producenta, niżej natomiast nad szwem sygnowaną naszywkę. Z tyłu z kolei ma nadruk z nazwą marki znajdujący się na wysokości karku, a wszystko dopełnia przebiegające wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

ROZMIARAB
S69 CM48 CM
M71 CM52 CM
L76 CM56 CM
XL79 CM58 CM
XXL80 CM61 CM
3XL85 CM65 CM

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane