Koszulka Sunlight

Koszulka w kolorze żółtym z serii Sunlight to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosna/lato 2018. T-shirt wywodzi się z kolekcji Basic, która tworzy idealną podstawę do formowania outfitów w miejskim stylu. Koszulkę uszyto z bawełny wysokiej klasy, dzięki której produkt nie ulega odkształceniom. W trosce o wygodę zadbano również o dobrą gramaturę tkaniny (180g/m2), co sprawia, że produkt jest idealny do używania także w cieplejsze dni. Z kolei wszyta od wewnątrz, tuż pod kołnierzem lamówka niweluje ryzyko powstawania otarć.

Koszulki Pitbull z serii Sunlight występują w różnych odcieniach . Uniwersalny wygląd t-shirtu zapewniają delikatne zdobienia. Na froncie, w centralnej części zlokalizowano nadruk z nazwą producenta , niżej natomiast nad szwem opatrzony znakiem marki emblemat. Tylna część z kolei ma ilustrację z motywem psa oraz nazwą producenta, a wszystko uzupełnia pociągnięte wzdłuż linii ramion kontrastowe przeszycie.

(5/5)

Opinie klientów

  • Ocena: (5/5)

    , W dniu: 06.07.2018

    Bardzo dobra jakość materiału .Super grafika nadruku

ROZMIARBA
S4768
M5272
L5475
XL5879
XXL6181
XXXL6485
+/- 1 cm

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy on-line rządzą się swoimi prawami. Nie ma możliwości przymierzenia czy dotknięcia odzieży. Dlatego każdy zakupiony u nas towar można w ciągu 10 dni od daty odbioru zwrócić lub wymienić.

Warunki zwrotu/wymiany:

Przyjmujemy towary zakupione wyłącznie w naszym sklepie (należy dołączyć paragon lub fakturę VAT).
Towar należy odesłać na adres firmy:

Pit Bull Promotion

ul.Świetojańska 110

81-388 Gdynia

Do zwracanego lub wymienianego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu lub wymiany, w którym podajecie Państwo niezbędne dane umożliwiające szybką i sprawną realizację zwrotu/wymiany, takie jak: imię, nazwisko, adres, nr telefonu oraz nr konta bankowego. Gotowe formularze do wydrukowania dostępne są tutaj: zwrot lub wymiana.

Pieniądze za zwracany towar będą przekazywane wyłącznie w formie przelewu bankowego na rachunek wskazany przez Klienta dokonującego zwrotu.

Zadaj pytanie

Produkty z tej kategorii

Ostatnio oglądane