Rashguardy

Rashguardy to przykład zaawansowanej technologii zamkniętej w tekstylnej formie, termoaktywnych koszulek. Materiał został zaprojektowany z myślą o wykonywaniu sportów wysiłkowych. Bezszwowy system chroni skórę przed otarciami a system mikrootworów pozwala na szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz koszulki. Nie bez przycz... czytaj więcej

Rashguardy to przykład zaawansowanej technologii zamkniętej w tekstylnej formie, termoaktywnych koszulek. Materiał został zaprojektowany z myślą o wykonywaniu sportów wysiłkowych. Bezszwowy system chroni skórę przed otarciami a system mikrootworów pozwala na szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz koszulki. Nie bez przyczyny rashguardy nazywane są drugą skórą. Materiał najlepiej realizuje swoje funkcje kiedy przylega do ciała. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz rashguardy Under Armour Alter Ego- rashguardy Superman, Batman i kolekcję Star Wars. Ponadto, rashguardy Pitbull uszyte z opatentowanego materiału producenta.

Gwarancją udanego oraz efektywnego treningu jest odzież funkcyjna typu rashguard. Sklep pitbullcity.pl to jeden z największych dostawców odzieży kompresyjnej, która działając niczym druga skóra, przy wykorzystaniu materiałów o różnych gradiencie elastyczności nie tylko wpływa na ochronę mięśni, które najczęściej są nadwyrężane, ale również wpływa na wysoki komfort zachowania ciała podczas ćwiczeń.

Na pitbullcity.pl oferujemy również kolekcję przeznaczoną dla kobiet- Rashguard damski markowych producentów Pitbull i Iron Lady.

schowaj pełen opis
Rozmiar
Producent
Kolor
Cena
    oddo
Flaga
Twój wybór: Usuń wszystko